Головна
Некролог. Бабюк Ігор Олексійович

Некролог. Бабюк Ігор Олексійович

БАБЮК ІГОР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Народився 07 червня 1961 року у м. Маріуполі. У 1984 році закінчив Донецький медичний інститут. після чого працював лікарем ДОЦКЛ. У 1993 р. заснував і керував Центром планування сім’ї та репродукції людини. З 1997 р. – головний дитячий і підлітковий сексопатолог Донецького обласного управління охорони здоров’я. Одночасно працював у Донецькому державному медичному інституті ім. Максима Горького. З 2000 р. – завідувач кафедри психіатрії, психотерапії, медичної психології та наркології з курсом сексології факультету післядипломломної освіти цього ж закладу. Брав участь в організації відділу відновлення репродуктивної функції людини Донецького інституту невідкладної та відновлюваної хірургії АМН України.
Коло наукових інтересів: дослідження у галузях психіатрії, медичної психології, андрології, сексопатології, венерології та медичної кібернетики.
Глибоко сумуємо через відхід у засвіти непересічної особистості, видатного вченого, організатора науки, активного громадського діяча. Адресуємо слова підтримки і співчуття родині, близьким друзям та колегам.

Вічна і світла пам’ять!

Президент ГО «НАН ВО України»,
в.о. директора ДУ «НДІ психіатрії МОЗ України»,
д-р мед. н., професор

акад. С. Табачніков

Залишити коментар

*

*