Головна
Ювілей

Ювілей

Для когось Ви завжди дитина,

комусь – плече і сильна воля.

Для когось Ви-палке проміння, ну а комусь-суджена доля.

Для – мене- керівник взірцевий,

розумний, ніжний й дуже гарний!Поради -лиш добро  віщують, а образ –  принців , що рятують.

Непомітно спливає час, біжать роки. І кожен рік цеглинкою вкладається у ту будівлю, яка називається-Життя!

Ювілей – це завжди певний рубіж життя, коли, вдивляючись у прожиті роки, оцінюється місце людини в суспільстві, досягнення нею поставлених цілей, реалізація свого розуміння сенсу життя, народжуються нові задуми, будуються нові плани.

Дорогенький Юрій Миколайович , пишу Вам привітання і знаючи Вашу любов до природи, навіть , не уявляю, який пейзаж Ви бачите зараз з вікна (з вікна літака , потяга, автомобіля, дачі, оселі)…

Малюючи в думках ВАС ,чомусь  бачу, що це пейзаж в світанковому тумані. У тумані, бо з досвідом приходить мудрість, але це не тверда , кам’яна  упевненість в собі. Mудра  людина  сумнівається, сумнів – паливо, яке рухає вперед в пошуках істини. Світанковий туман руками не розженеш, його можна обминути лише одним способом – зверху. Він заліг в низині, Ви піднімаєтесь  на дах хмарочоса, перед Вами лежить великий  круглий світ, і десь внизу притихла маленька ковдрочка цього туману. Посмішка на Вашому обличчі…і якщо закрити очі , і представити: то ті гострі гори зліва-Гори випробувань, перед ними Болото невпевненості, далі темні Ліси печалей, Луги щастя із строкатими квітками, їх огинає широка Річка радості.

Це ВАШ справжній пейзаж…

    Скільки б людина не йшла вперед, вона ніколи не наступить на край світу, бо її світ безмежний, як сама людина. У цьому світі є лише одна межа – між садом, який ти виростив, і ще нерозораною землею – дикими джунглями душі, які ще належать розвідати. А в центрі світу лежить чисте блакитне озеро Вашого серця, в якому відображається небо.

 Згадую ВАС: обличчя -твердість; уважний погляд; постать-стисла пружна. Ви сама вченість, активність, наполегливість і результативність; Ви: точність, безкомпромісність, обачливість, уважність, діловитість, креативність, енергійність, акуратність, дисциплінованість, комунікабельність, відповідальність,ввічливість, цілеспрямованість, ввічливість,привітність, відкритість, закоханість, мрійливість, легкість…

Думки, як неслухняне волосся, торкаються чола. Слово за слово – Чоловік! і слова Віце-президентські: влада, держава,соціум,діяльність, успіх – як срібні монетки падають з вуст і дзвенять, дзвенять… Нарешті: …нова країна , чи нове місто, чи дача…! Шлях прямий, легкий. Спочатку іскра у куточку вуст, потім заблищала, засяяла усмішка! І …де тепер твердість? Обличчя-ласка, уважний погляд :спокійний,озброєний силою та знаннями. Він– цитує вірші своїй коханій ДРУЖИНІ, розповідає  цікаву історію, наспівує… Рух вперед…тільки вперед, не озираючись. Життя мчить на шаленій швидкості, змішуючи навколо всі фарби…Ви в таких подорожах знаходите джерело Життя, джерело сили, натхнення і я, як академік-секретар НАШОГО загально-технічного відділення, це відчуваю….

   Не знаю, що ще Вам сказати , замало слів- вони безсилі не хочу душу роздягати -нехай лишається у тілі!…

     Життя це музика! Попереду ще фанфари успіху!

Многії  ВАМ літа, Юрій Миколайович! Пірнайте в океан Життя глибше, злітайте вище, не втрачайте смаку до життя-пряні подорожі, свіжі робочі ідеї, гарячі промови вихованців, ніжні поцілунки правнуків- все попереду і саме це надає Життю яскравий незабутній смак…

З повагою і любов’ю, та з Вашого Благословіння  , академік-секретар загально-технічного відділення НАН вищої освіти України , декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України, доктор технічних наук, професор Лариса Баль-Прилипко.

Залишити коментар

*

*