Головна
Конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

Конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Надзвичайно приємно мати Вашу електронну адресу, як учасника однієї з минулорічних конференцій «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

КОНФЕРЕНЦІЯ ПЛАНУВАЛАСЬ НА 29-30 КВІТНЯ 2020 РОКУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ “ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”, ПРОТЕ У ЗВЯЗКУ З СИТУАЦІЄЮ, ЩО СКЛАЛАСЯ В КРАЇНІ, СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ БУДУТЬ ЗМІНЕНІ. ОДНАК В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ МИ ОДНОЗНАЧНО ГОТУЄМО ДО ВИПУСКУ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЇЇ УЧАСНИКИ МАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ОПУБЛІКУВАТИ СВОЇ НАУКОВІ НАПРАЦЮВАННЯ ТА ВНЕСТИ ПУБЛІКАЦІЮ ДО РЕЙТИНГІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.

Наша основна мета — зробити так, щоб було перш за все зручно УЧАСНИКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ, тим, хто підтримує конференцію своєю участю, завдяки чому вона стала відомою та достатньо авторитетною. Обов’язковість, партнерство та дбайливе ставлення до кожного учасника конференції — були і залишаються нашими головними принципами!!! Тому ми зробимо все так, щоб від конференції кожен отримав ту користь, на яку розраховує. ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ ПОДОВЖУЄМО ДО 30 КВІТНЯ 2020 РОКУ!!!

Цьогорічна ювілейна, 10-та конференція традиційно є найбільшою щорічною мультидисциплінарною міжнародною науково-практичною конференцією України, що проводиться у форматі як очної, так і дистанційної участі.

На сайті конференції www.conference-chernihiv-polytechnik.com ви зможете дізнатись більш повну інформацію стосовно організації, особливостей проведення, а також іншу важливу інформацію.

У 2020 році робота конференції буде проводитись за 9 ТЕМАТИЧНИМИ СЕКЦІЯМИ

  • Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
  • Секція 2. Технології деревообробки і меблевого виробництва.
  • Секція 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
  • Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої, переробної та харчової промисловості.
  • Секція 5. Зварювання та споріднені процеси і технології. Матеріалознавство.
  • Секція 6. Сучасні ефективні технології у будівництві, архітектурі та дизайні. Геодезія та землеустрій.
  • Секція 7. Екологія, техногенна безпека, енергетика та ресурсозбереження.
  • Секція 8. Інформаційно-комп’ютерні технології. Інформаційна безпека. Інформаційно-вимірювальні системи. Електроніка.
  • Секція 9. Економічні, правові та соціально-психологічні аспекти забезпечення якості та ефективності процесів і систем.

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

30.04.20 р. – граничний термін прийому тез доповідей

30.04.20 р. – граничний термін сплати організаційного внеску та прийому реєстраційних заявок учасників

ТРАВЕНЬ 2020 Р. – затвердження та розсилання програми конференції та матеріалів з тезами доповідей

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ БУДУТЬ УТОЧНЕНІ ПІЗНІШЕ.

Традиційно до початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів конференції, який буде індексуватися у наукометричній базі даних РІНЦ Електронно-бібліотечної системи «Наукова електронна бібліотека».

Вимоги щодо оформлення тез порівняно з минулими роками не змінилися. Приклад оформлення тез доповіді можна скачати з сайту конференції www.conference-chernihiv-polytechnik.com. Там же відображена більш детальна інформація про конференцію

Інформаційний лист-запрошення з більше детальною інформацією про конференцію можна скачати за посиланням: https://conference-chernihiv-polytechnik.com/wp-content/uploads/2020/02/KZYATPS-2020.pdf

Залишити коментар

*

*