Головна
Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я

Вельмишановні колеги!

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Щиро вітаю Вас з цим професійним святом, яке було засноване ВООЗ у 1992 році і покликане, щоб привернути увагу до проблем психічного здоров’я у світі!

Відомо, що здоров’я населення залежить від рівня добробуту всього суспільства і від його уваги до актуальних проблем сьогодення. Психічне здоров’я – це стан благополуччя, в якому особистість реалізує свої здібності, може протистояти життєвим ситуаціям, особливо в такий непростий час пандемії СОVID-19, продуктивно працювати та робити внесок у розвиток суспільства. У цьому сенсі психічне здоров’я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.

Бажаю Вам життєвих сил, енергії, наснаги, оптимізму, душевної рівноваги та спокою, гармонії у всьому!

Будьте уважними один до одного, залишайтеся завжди бадьорими, сильними духом попри всі політичні, економічні та інші життєві негаразди, оберігайте власне психічне здоров’я та пам’ятайте, що фізичне здоров’я неможливе без здоров’я психічного!

З повагою, В.о. директора ДУ «НДІ психіатрії МОЗ України», президент ГО «НАН ВО України»,д-р мед.н., професор акад. С. Табачніков

Залишити коментар

*

*