Головна
П Р О Т О К О Л засідання журі конкурсу на краще видання 2020 року

П Р О Т О К О Л засідання журі конкурсу на краще видання 2020 року

4 коментарі

 • Щодо нагороди за працю «Пристрій для приготування водонаповненої вспіненої вибухової композиції» дипломом перше місце в номінації «Патенти на корисну модель», в якому лауреатами першої премії конкурсу “Краще видання року” стали не всі автори, а тільки співробітники Національної академії внутрішніх справ Орлов Ю.Ю., Золотухін К.С., Приходько Ю.П., Гончар В.К..(власники патенту №122425).
  Прошу надати відповідь.
  Чому таке поважне журі конкурсу на краще видання 2020 року як: академіки –Табачніков С.І. –Президент ГО «НАН ВО України»; Процюк Р.Г.–Перший віцепрезидент-головний учений секретар; Біляєва О.О.–віцепрезидент зпитань постійної комісії журі конкурсів –головажурі; Кузнєцов Ю.М.–віцепрезидент з наукової роботи; акад. Воробей П.А. –віцепрезидент з питань запобігання та протидії корупції, вирішило виключити, із номінованого патенту «Пристрій для приготування водонаповненої вспіненої вибухової композиції», соавторів: – В.В. Бойко, В.І. Плужник, та О.В. Ган (співробітники Національної академії наук України) ?
  Дякую за відповідь.
  В.В. БОЙКО доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем сейсмічної безпеки технологічних вибухів Інституту гідромеханіки НАН України.
  Р.S.
  Я вдячний журі ГО «НАН ВО України» , що так високо оцінило патент «Пристрій для приготування водонаповненої вспіненої вибухової “, який є сувмісною науковою процею двох національних академій. Продовження таких досліджень є перспективними, як у цивільній так і у війсковій промисловостях України.

 • Євгеній Гладух сказав:

  Доброго дня!
  Скажіть як можно подивитися результати конкурсу “на краще видання 2020 року”. на сайті відсутня інфрмація. Дякую

 • Вакалюк Тетяна сказав:

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, а коли будуть розіслані дипломи? Організатори уточнювали контакті дані для розсилки, а досі нічого не отримали.

Залишити коментар

*

*