Головна
Міжнародна науково-практична конференція «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави»

Міжнародна науково-практична конференція «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави»

На економічному факультеті Запорізького національного університету щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави» зібрала в «онлайн»режимі більше 100 наукоців з різних країн світу

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) дистанційно відбулася XIV Міжнародної науково-практичної конференція «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави».

Надзвичайно приємно, що в роботі конференції взяли участь представники університету Ромериса (Литва)д.е.н., професорСименавичене Ж.І.; Державного вищого професійного училища ім. Президента Станіслава Войцеховського в Каліші д.н. з упр., експерт з європейських фондів Тадеуш Троціковські (Польща); Маріямпольської колегії  доктор PhD соціальних наук (менеджмент), доцент Андрюкайтене Р.М.(Литва); Казахського національного педагогічного університету ім. Абая к.е.н., доцент Канабекова М.А.; Університету Туран (Республіка Казахстан) доктор PhD, доцент Бековa Р.З., доктор PhD, доцент Файзуліна С.A.;Каспийского суспільного університету PhD докторанти Гулимбетова Р.У, Бимуратова А.А. (Республіка Казахстан) та багато інших.

Кожного року конференція збирає представників не тільки науки, але й бізнесу. Так, 17.04.2020 року в  онлайн-конференції взяли участь 183 учасники, з них 37 представника інших ВНЗ України,13 представників реального сектору економіки, а саме: були присутні представники підприємницького середовища, а саме: Дубініна Світлана Миколаївна – головний економісти ПрАТ «Абразивний комбінат» м. Запоріжжя; Таратута Лілія Вікторівна – директор ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ЗЛАГОДА»; банківського сектору Остапенко Віктор Іванович – директор Запорізького філіалу ПриватБанк, Галкін Ярослав Володимирович – заступник начальника Запорізького регіонального управління Укрсиббанку, Дятченко Тетяна Григорівна – регіональний менеджер Департаменту менеджменту персоналу АТ «УКРСИББАНК»), пенсійного фонду Кам’янченко Сергій Андрійович – заступник голови Пенсійного фонду України у Запорізькій області).

Традиційно, відкривала конференцію д.е.н., професор, декан економічного факультету – Череп Алла Василівна. Із словами привітання та найкращими побажаннями декан звернулася до учасників конференції, зробивши доповідь на тему «Вплив інвестиційної діяльності на рівень конкурентоспроможності держави і регіонів». Доповідь була надзвичайно інформативна, цікава і змістовна.

Із привітальним словом виступив проректор із наукової та міжнародної діяльності, д.е.н., професор Васильчук Г.М.: «Я дуже радий бути присутній на щорічному традиційному заході. Наш університет продовжує розвиватися та працювати незважаючи на ситуацію, що склалася в світі. Вірус згрунтував наш колектив, у всьому потрібно шукати позитивні моменти. Світ маленький і в наших силах шукати нові методи та прийоми його розвитку. Ми сильні, як ніколи! Можемо дозволити зарядити один одного позитивом!!!»

Череп А.В. передала щирі вітання від Президента Національної Академії наук вищої освіти України Табачнікова Станіслава Ісаковича, який виступив ініціатором створення консультативного психолого-психотерапевтичного центру надання психоемоційної підтримки та допомоги населенню України, до якого залучені провідні Академіки- медики, юристи,економісти та наголосила, що Національна Академія наук вищої освіти України виступає локомотивом у боротьбі з поширенням короновірусної хвороби та адаптації населення України до умов пандемії «СOVID- 19».

Також щирі вітання учасникам конференції передав Віце Президент Академії економічних наук України д.е.н., професор Белопольський Микола Григорович, який передав в подарунок Ректору ЗНУ професору Фролову М.О. книгу «Енвіроніка» з вдячністю за потужну наукову діяльність в універсимтеті та підтримку науковців. Таку ж наукову працю Микола Григорович передав проректорам д.і.н, професорам Васильчуку Г.М. і Каганову Ю.О. Микола Григорович передав електронний варіант книги в бібліотеку ЗНУ, відповідно, з нею будуть мати змогу ознайомитися викладачі і студенти Запорізького національного університету

В роботі конференції взяли участь представники Кременчуцького національного університету ім.Михайла Остроградського д.е.н., професор Маслак О.І., Хмельницького національного університету- д.е.н., професор Гончар О.І., к.е.н., доц. Гвоздецька І.В., к.е.н. Битий А.В., к.е.н. Остапчук О.В., аспіранти Слободян Т. В. і Бердичєвський А.В.;  НУ «Львівська політехніка»- д.е.н., професор завідувач кафедри «Фінанси» Алєксєєв І.В., д. е. н., професор  Бондарчук М.К., д.е.н, доцент Завербний А. С., к.е.н, асистент Псуй М.С., та аспірантка Джурик Х.Б., – Дніпровського  державного аграрно-економічного університету– д.е.н., професорГончаренко О.В., д.е.н., професор Павлова Г.Є., аспіранти Теслюк Ю. В., Климова К.С., Халатур О. В., Зима Ю. О.; Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна– д.е.н., професор Пивоваров М. Г.; Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету– к.е.н., доцент Дерманська Л. В.; Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ– д.е.н., доцент Поліщук І.І., к.е.н., доцент Хачатрян В.В.; Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова- к.е.н., доцент Каткова Н.В., к.е.н. Циганова О.С.,студенти- Швець А.А., Куляндра О.Є.; Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – к.е.н. Данильчук Г.Б.; Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «УБС» д.е.н., професор Азаренкова Г.М., д.е.н., професор Погореленко Н.П., студент Данілець Д.; ПрАТ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» к.е.н., ст. викл. Боденчук Л. Б., к.е.н., викл. Мурашко І. С., викл. Боденчук С.В.та багато інших.

Виступив на конференції Тадеуш Троціковські, д.н. з упр., експерт з європейських фондів Державного вищого професійного училища ім. Президента Станіслава Войцеховського в Каліші (Польща) з доповідю «Модернізація діяльності підприємств на засадах інноваційного розвитку».

Тадеуш привітав усіх з наступаючими святами та виступив і наголосив на тому, що сподівається на подальше співробітництво наших університетів в рамках Європейських програм.

Не в перше в конференції прийняла участь і професорка Литви – Жанетта Симанавічене, представляючи Університет Ромериса зробила доповідь на тему «Cтруктура механизма инвестирования в воспроизводство основных средств на предприятии» та розповіла про проблеми та шляхи розвитку економіки Литви.

Також, З Литви була присутня Андрюкайтене Регіна, доктор PhD соціальних наук (менеджмент), лектор Литовського спортивного університету, доцент, зав. кафедри бізнесу та економіки Маріямпільської колегії.

Зазначила, що із ситуацією, яка склалася в світі, люди повинні бути ще більш соціально-відповідальними. Бо зараз дуже важлива роль цього явища. Соціальна відповідальність повинна з’явитися на всіх рівнях (на підприємствах, публічних організаціях, держави). Як всі вони піклуються про суспільство у дуже складний для всіх період. Головне наша відповідальність перед всіма нашими близькими. Як нам потрібно жити та що робити, для того, щоб якнайшвидше зупинити пандемію.

Після виступу із словами вдячності за участь у заході наголосила, що Україна дуже сильна держава, яка має значний інноваційний потенціал, а Економічний факультет ЗНУ – ЦЕ ТОЙ ЛОКОМАТИВ, ЯКИЙ ЗАВЖДИ РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД!!!

В конференції взяли участь всі викладачі економічного факультету, докторанти, аспіранти та магістранти ЕФ; представники МАУБ; Криворізького факультету ЗНУ, Гідроенергетичного коледжу ЗНУ та представник Інженерного інституту ЗНУ.

На закінчення, із словами привітання з майбутніми святами, закривала конференцію – декан економічного факультету, д.е.н., професор Череп Алла Василівна, ПОДЯКУВАВШИ ВСІМ УЧАСНИКА ТА, ОСОБЛИВО, КОЛЕКТИВУ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ, ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ. Череп А.В. наголосила на тому, що незважаючи на всю складність ситуації, що склалася в світі, наука не знає кордонів і меж, та об’єднала сьогодні всіх нас!!!!

Худолєй Л.В.- к.е.н., доцент каефдри МЕПРіЕМТ

заступник декана з наукової роботи

економічного факультету ЗНУ

Залишити коментар

*

*